Spoštovani zaposleni, spoštovane zaposlene, člani in članice sindikatov,

Kot Vam je znano smo v pogajalski skupini reprezentativnih sindikatov javnega sektorja za četrtek 7.12.2023 napovedali protestni shod.

NAŠE ZAHTEVE SO:

Glede na to, da gre za tematiko, ki zadeva vse zaposlene v javnem sektorju, Vas vabimo, da se nam pridružite in nas podprete v naših prizadevanjih.

DOBIMO SE 7.12.2023 PRED GLAVNO STAVBO UKCL OB 10:30 URI, NATO BOMO OB 11:00 KRENILI NAPREJ NA GREGORČIČEVO ULICO, KJER BO OB 12. URI GLAVNI SHOD!

Za Vašo udeležbo in sodelovanje se Vam vnaprej zahvaljujem in Vas lepo pozdravljam: »Sindikat je močan zgolj toliko, kot je številčno njegovo članstvo, sindikati nismo vodstva sindikatov, temveč ste to VI ZAPOSLENI IN ZAPOSLENE, zato tega nikdar ne pozabite!«

Vse dobro in lep sindikalni pozdrav,

Predsednik Sindikata KC in SZS Pergam

Vladimir Lazić, dipl. prav.